Powiedzieli o mnie

Hasana i jego rodzinę poznałem przed kilkunastu laty. Rodzinna obecność na niedzielnych mszach świętych, oraz przygotowywanie dzieci do sakramentów świętych, pozwoliły mi na bliższy kontakt i lepsze poznanie całej rodziny.Hasan jest człowiekiem otwartym, szczerym i serdecznym.

Pracowitość i przedsiębiorczość pozwoliły mu osiągnąć sukces na polu zawodowym. Potencjał jaki posiada, oraz odważna pomysłowość pozwolić mu mogą na ubogacenie wielu dziedzin życia społecznego. Dobrze jest mieć takiego przyjaciela.

Ks. Jacek Michalak 

Hasanowi można zaufać. Poznaliśmy się siedem lat temu gdy organizowałem wyjazd dla klientów z którymi współpracowała moja firma. Hasana oferta okazała się najciekawsza. Od tego czasu wszystkie wyjazdy organizował Hasan, gdyż klienci byli bardzo zadowoleni.

Przyjaźnimy się i wiem, że Hasan może skutecznie realizować postawione sobie cele.

Mieczysław Krause
 


Turcja jako jedyny kraj nie uznała rozbiorów Polski i udzielała czynnej pomocy polskim powstańcom. Polacy oczywiście potrafili okazać dowody swojej wdzięczności, co pokazuje nasza wspólna historia, której fragmenty opisałem w książce "PÓŁKSIĘŻYC I ORZEŁ BIAŁY". Pamiętając o tym, jako prezes Stowarzyszenia Mazurka Dąbrowskiego zainicjowałem powstanie pierwszego w Polsce Towarzystwa Polsko – Tureckiego, którego prezesem jest Hasan Ciftci. Jako patron i sponsor wielu wydarzeń o tematyce łączącej nasze narody, pan Hasan nigdy nie szukał dla siebie rozgłosu, ani żadnych innych korzyści. Jestem dumny z faktu naszej znajomości i owocnej współpracy. Hasan Ciftci stał się doskonałym łącznikiem Polski z narodami całego świata.

Czesław Skonka
 

Mój wyjazd do Turcji jako pracownika GTI pozwolił mi bliżej poznać Hasana. Było to 3 lata temu. Po moim powrocie do Gdańska zaprzyjaźniliśmy się i zaczęliśmy współpracę. W jego osobie znalazłam przyjaźń, pomoc i lawinę dobrych rad. Ciągle z nich korzystam. Poznałam jego całą rodzinę. W ich domu widzę prawdziwą polską rodzinę.
Jestem przekonana o tym, że Hasan ma na uwadze dobro człowieka bez względu na kraj i miejsce. Jest w stanie wprowadzić swoje wartości w życie społeczne Gdańska. Mocno za niego trzymam kciuki.

Arleta Mięsiak 

 

Od kilku lat Hasan jest moim sąsiadem. Jego przyjazne podejście do wszystkich ludzi nie pozwoliło na obojętne przechodzenie obok. Przy nawiązywaniu nowych znajomości jestem bardzo sceptycznie nastawiony do człowieka. Jednak w tym przypadku otwartość Hasana mnie urzekła. Nie pomyliłem się. Po poznaniu jego rodziny i jego filozofii życia stwierdzam, że przyjaźń takiego człowieka to więcej niż wygrana na loterii, bo nie jest jednorazowa.
Czas pokazał, że Hasan jest dobrym sąsiadem i przyjacielem. Jego społeczne zaangażowanie jest zdumiewające. Niewiele o tym mówi. Pracuje i nie czeka na słowa uznania.

Bogusław Heger

 

Hasana i jego rodzinę poznałem kilkanaście lat temu. Hasan to niezwykły przyjaciel. Jego otwarcia i pomocy w rozwiązywaniu problemów drugiego człowieka wielokrotnie osobiście doświadczyłem. W czasach, w których Polska otwiera sie coraz bardziej na świat, również świat otwiera się na Polskę. Turek z pochodzenia, ale sercem i duchem także Polak ze słowiańską duszą, prawdziwy pasjonat zakochany w polskiej kulturze, historii i przyrodzie, pragnie aktywnie działać na rzecz rozwoju Pomorza i okolic, wspierając polską samorządność swoim zapałem, uczciwością i rzetelną pracą. Dlatego też polecam jego osobę uwadze wszystkim tym, którzy życzą swojej lokalnej wspólnocie owocnego i dynamicznego rozwoju, z poszanowaniem godności każdego jej mieszkańca.

Paweł Narloch

 

Prowadzę biuro podróży, a Hasana znam od lat. Łączy nas pasja do turystyki i przyjaźń, którą cenię sobie w sposób szczególny. Uważam, że jest wspaniałym, mądrym człowiekiem o wielkim sercu.

Mogę powiedzieć z całą pewnością, że Hasan angażuje się maksymalnie we wszystko co robi, niezależnie od dziedziny. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych i dlatego wiem, że realizuje wszystko w co się angażuje.

Basia Michewicz

   

Hasan  jest bardzo wyjątkowym człowiekiem. Szczerość, otwartość i umiejętność słuchania – to tylko niektóre z jego zalet. Zawsze dobrze doradzi, służy pomocą w każdej sytuacji. Dla Hasana nie ma rzeczy niemożliwej do zrealizowania. Znamy się od 5 lat, poznaliśmy się w Turcji, kiedy pracowałam w GTI i tam poznałam jego ogromny entuzjazm. Turcja jest pięknym krajem, ale moim marzeniem było przeprowadzenie się do Trójmiasta, choć moje rodzinne strony to Wielkopolska. To właśnie dzięki Hasanowi jestem w Gdańsku. Będę mu za to wdzięczna do końca życia. Zawsze uśmiechnięty, pełny energii i siły. Działa jak magnes, który przyciąga zarażając optymizmem. Mówi się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. W taki sposób poznałam Hasana. Hasan to prawdziwy przyjaciel, z czystym sumieniem mogę powiedzieć – jest dla mnie jak rodzina.

Beata Hamrol


Pracuję w dziale marketingu w  jednej z największych polskich firm dystrybucyjnych i to dzięki firmie miałem przyjemność poznać kogoś takiego jak Hasan. Od kilku lat współpracujemy realizując  nawet najtrudniejsze wyzwania, zadziwiając tym samym wszystkich dookoła.
Jest to człowiek, który ma niesamowity dar zdobywania zaufania wśród nowo poznanych ludzi, zawsze patrzy na drugiego człowieka, poświęca się dla innych, cieszy się patrząc na szczęście innych i stara się aby innym było dobrze, czasem mimo wielkich poświęceń i wyrzeczeń.
Teraz już wiem na pewno, że w momencie gdy ktoś potrzebuje wsparcia, Hasan  jest  jednym z niewielu ludzi, który rzeczy niemożliwe załatwia od razu…a na cuda potrzebuje trochę czasu...

Krzysztof Nurzyński

Hasan, znamy się od 7 lat. Poznaliśmy się gdy Nasze dzieci zaczęły uczęszczać do szkoły, zawsze uśmiechnięty mimo czasami wielu trosk i jak to wiadomo w naszym życiu problemów, przyjazny, pomocny, służący dobrą radą, zresztą nie tylko On ale również i jego miła małżonka Irena znajdzie czas aby zadzwonić i spytać się co tam u Was. Niby nic a jak wiele znaczy. Często bezinteresownie poświęca się cały słusznym sprawom szarych obywateli, ot taka Jego natura.

Jarosław Wasik
 
  

Pracujemy razem z Hasan’em od 6 lat. Jest on osobą  łatwo nawiązującą kontakty, wykazującą zdolności organizacyjne.  Jego bogate doświadczenie i kreatywność są  niewątpliwie atutem , szczególnie w branży turystycznej, gdzie kontakt z ludźmi jest najważniejszy. Myślę, że komunikatywność i umiejętność słuchania to istotna cecha kandydata na radnego Sejmiku.  Hasan jest osobą bardzo odpowiedzialną , to urodzony optymista z pozytywnym nastawieniem do życia, potrafi  rozwiązać każdy problem.
Myślę , że wiem dlaczego kandyduje on na  funkcję radnego. W wielu sprawach mieliśmy zawsze ten sam punkt widzenia. Obaj urodziliśmy się w Turcji, a mieszkamy w Polsce - to tak jakby być Turkiem i Polakiem jednocześnie.
Tak jak każdy Polak myślimy o przyszłości w Polsce, gdzie nasze dzieci będą dorastać i chcemy aby miały lepszą przyszłość. Dlatego właśnie Hasan jako odpowiedzialna osoba chce wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie dla  dobra Pomorza.
Myślę , że jako Turek i jako Polak zawsze będzie daleko od konfliktów politycznych a bliski rozwiązywania problemów na Pomorzu. Żeby być kandydatem na radnego trzeba kochać Polskę! Hasan, trzymam za Ciebie kciuki i wiem, że znów dasz radę!

Efe Turkel

 
Marek Wąs: Żeby pana znaleźć, zadzwoniłem do tureckiej restauracji Sakarya przy Długim Pobrzeżu. Odebrał mężczyzna i mówi: ja jestem kucharz, Turek, nic nie rozumiem, proszę zadzwonić później.
 
Cały wywiad znajduje się na stronie Gazety Wyborczej
 
 
Z Hasanem zaprzyjaźniliśmy się kilka lat temu. Znam go jako wspaniałego ojca i męża, oraz człowieka, który zawsze znajduje czas dla innych. Jest  pomocny w rozwiązywaniu trudnych problemów. Nie jest on zwykłym obcokrajowcem, który zamieszkał na stałe w Gdańsku. Dzięki swojej sumienności i pracowitości jest  obecnie właścicielem dobrze prosperującej firmy, w której się spełnia zawodowo. Ważne są jednak dla niego problemy Pomorza i Polski. Start w tegorocznych wyborach świadczy właśnie o tym.
Myśląc o nim przypomina mi się sytuacja z poprzednich wyborów, kiedy to  w wyniku nieporozumienia nie wpisano go na listę wyborców. Czekał wytrwale, aż komisja wyborcza wyjaśni sprawę i dopiero po kilku godzinach oddał swój głos. Na pewno będę na niego głosował ponieważ wiem, że nie są mu obojętne sprawy naszego Pomorza.
Tego gościa znam od lat
On pomoże wam jak brat
Więc w wybory nie spij z rana Wstawaj! Głosuj na Hasana!
Maciej Niemczyk 
Hasan jest moim przyjacielem od wielu lat. Jest człowiekiem godnym zaufania, na którego zawsze można liczyć. Do jego mocnych stron zaliczyć mogę solidność, przedsiębiorczość, odwagę i energiczność, co pomaga mu w realizacjach postawionych sobie celów.
Ogromną zaletą Hasana jest poczucie humoru, które łączy się z niezwykle pogodnym usposobieniem. Jego szczery uśmiech sprawia, że nawet chwila w jego towarzystwie daje wiele radości.
Jako radny jest w stanie zrobić dużo dobrego.
Trzymam mocno za niego kciuki.
Hakan Haner
 
 
 
Od marca 2006 roku Hasan Ciftci jest współorganizatorem i sponsorem konkursu plastyczno-literackiego „Wspaniały Świat Turcji”. Celem konkursu jest popularyzacja wśród najmłodszych kultury i tradycji Turcji. Od ponad 4 lat patronat nad konkursem obejmuje Pomorski Kurator Oświaty.
Na szczególną uwagę zasługują zaangażowanie i wielkie serce p. Hasana – corocznie p. Ciftci osobiście funduje nagrody najbardziej utalentowanym literacko i plastycznie dzieciom z województwa pomorskiego.

Ewa Puczyłowska
Dyrektor Zarządzający Gdańskimi Szkołami Ogólnokształcącymi „Lingwista”
 
 
 

Poznaliśmy się w czasach, do których chętnie wracam myślami. Już wtedy dostrzegłam, że Hasan jest osobą niezwykłą, bez trudu zaraża otoczenie swoim optymizmem i daje świadectwo, że nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdził się również jako przyjaciel - w trudnych dla mnie chwilach mogłam na Niego liczyć.
I choć może zabrzmię banalnie, wierzę, że Hasan odniesie sukces realizując się jako osoba społecznie zaangażowana i godnie będzie reprezentować swoich wyborców.

Sylwia Mizgier

 

Nasze życie polega na dokonywaniu wyborow. Wybieramy sposób życia, miejsce zamieszkania, ludzi z którymi chcemy rozmawiać i takich, od których zależy nasza przyszłość. Rodzinę Hasana poznaliśmy bliżej dzięki naszym serdecznym przyjaciołom. Nowa znajomość przyniosła radość, troskę, zrozumienie i zaufanie. Jesteśmy zgodni co do jednego - naszą przyszłośc chcemy powierzyć ludziom odpowiedzialnym. Dlatego też będziemy głosowali na Hasana.

Karolina i Jarosław Ziętarscy

 

Hasana znam od kilku lat. Jest pracowitym, rzetelnym i uczciwym człowiekiem, któremu można zaufać.

Zawsze pomocny i niezwykle uczynny. Hasan to osoba na którą można liczyć.

Serdecznie polecam , uważam iż ze swoimi cechami wprost idealnie pasuje do pełnienia ważnych funkcji publicznych.

 

Waldemar Mirocha 
 
 
Mój serdeczny kolega Hasan Ciftci, którego poznałem około 7 lat temu oznajmił mi, że startuje w wyborach na radnego Sejmiku Województwa Pomorskiego. Poznałem bardzo dobrze Hasana i całą jego rodzinę.
Wierzę, że może zrobić dużo dobrego dla naszego miasta. Jest to człowiek bardzo solidny i dotrzymujący danego słowa o czym niejednokrotnie mogłem się przekonać.
Ja i cała moja rodzina będziemy na niego głosować. Polecam wszystkim aby oddali na niego swój głos.
 
Arkadiusz Kołodziej
 
 
 
 
Hasana poznałam cztery lata temu na jednym z wyjazdów studyjnych do Turcji. Przy nawiązywaniu nowych znajomości jestem ostrożna, jednak on dał się poznać jako osoba szczera i wyjątkowa, od razu się zaprzyjaźniliśmy.

Hasan to człowiek niezwykle przedsiębiorczy, realizujący się we wszystkich dziedzinach życia, dla którego rodzina, przyjaźń, bezinteresowność nie są pustymi frazesami. Poznając Hasana można zarazić się jego nieskończonym optymizmem.

Mieszkańcom Pomorza potrzebny jest ktoś kto naprawdę może w końcu coś zmienić i wnieść wiele nowego w naszą społeczność. Hasan  to człowiek sprawiedliwy i uczciwy, człowiek czynu, a Gdańsk takich ludzi potrzebuje. Ja i moja rodzina z pewnością poprzemy jego kandydaturę!
Joanna Filipkowska
 

Hasan Ciftci jako pasjonat sportu czynnie go wspiera. Wiem, że jako radny Sejmiku będzie pracować nad jego upowszechnianiem i zwiększaniem dostepności infrastruktury sportowej, głównie dla młodzieży. GKS Morena poleca wszystkim kandydaturę Hasana Ciftci. Wiecej na naszej stronie: GKS Morena.

Rafał Andrzejewski

 

Hasana i jego rodzinę poznałam kilka lat temu podczas wyjazdu, organizowanego przez jego biuro podróży. Już na początku urzekło mnie to, że bez problemu zostałam wpisana na listę uczestników, mimo iż jestem osobą niewidomą. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i mogę śmiało powiedzieć, że nie zdarza się to często. Od tamtej pory spotykamy się co jakiś czas, Hasan widzi, że osoby niepełnosprawne naprawdę żyją w społeczeństwie i próbują prowadzić normalny tryb życia. Choć wiąże się to często z koniecznością pokonywania różnych barier. Mam możliwość obserwowania Hasana i uważam, że jeżeli wśród zarządzających zaczną pojawiać się ludzie, którzy jak on, łączą w sobie z jednej strony wrażliwość na problemy innych, z drugiej zaś profesjonalizm, silne poczucie obowiązku i umiejętność dotrzymywania słowa, to może w naszym mieście zaczną się wreszcie dziać rzeczy naprawdę ważne, na które nikt dotąd nie zwrócił uwagi.

Joanna Pawłowska
 
Turk Haber - witryna informacyjna w Niemczech publikowana w języku tureckim.
 
 
 

 
17.11.2010 Hasan Ciftci był jednym z gości programu "Pytanie na śniadanie" w TVP2. Fragment programu znajduje się na stronie TVP2
 
 
 
 
 
 
 
19.11.2010 Hasan Ciftci wraz z innymi interesującymi kandydatami do funkcji w samorządach lokalnych wystąpił w Faktach TVN o godzinie 19.00. Zapraszamy do zapoznania się z całym materiałem: Fakty TVN
 
 
 
 
 

Copyright (c) www.hasanciftci.pl 2014. All rights reserved.
Designed by