Aktywność

  

 

Zaraz po rodzinie, na równi z pracą zawodową cenię sobie działalność społeczną. Zawsze starałem się być człowiekiem aktywnym, pomocnym i potrzebnym. Praca z ludźmi i dla ludzi zawsze dawała mi wiele satysfakcji. Specyfika mojego zajęcia pozwoliła na poznanie nie tylko różnych ludzi, ale również kultur. Poznając świat zrozumiałem, że wszelkie różnice, o których mówimy, które wydają się barierami nie do przejścia, są w rzeczywistości elementami łączącymi nas wszystkich, pozwalającymi na rozwój i bogacenie duchowe i ekonomiczne.

Jako Prezes Towarzystwa Polsko-Tureckiego pracuję na rzecz wzajemnego poznania społecznego, kulturowego i ekonomicznego. Zajmuję się organizacją i bezpośrednią pomocą osobom potrzebującym niezależnie od ich pochodzenia i narodowości. Zainicjowałem prace na rzecz partnerstwa miasta Gdańska z miastem tureckim oraz na rzecz Gdańska jako stolicy kultury 2016.

Dzieci są naszym największym skarbem. Wspaniale potrafią połączyć zabawę z poznaniem. Im trzeba poświecić najwięcej uwagi.

Hasan Ciftci

Wizyta Premiera Turcji była doskonałą okazją do zaprezentowania możliwości biznesowych Polski i Turcji. Współpraca w tym zakresie jest dla obu krajów ekonomicznie uzasadniona. Wszyscy mogą na tym tylko zyskać.

Wizyta premiera TurcjiWizyta premiera TurcjiWizyta premiera Turcji

Współpraca Polsko - Turecka możliwa jest w każdej dziedzinie. Potwierdzenie tego stwierdzenia odnalazłem również w Somoninie.

Stowarzyszenie Polsko-TureckieHasan CiftciStowarzyszenie Polsko-Tureckie

Częste spotkania Stowarzyszenia Polsko - Tureckiego pozwalają poznać różne punkty widzenia na bieżące sprawy ludzi i naszego regionu. Wspólnie szukamy pomysłów i staramy się wprowadzać je w życie.

Hasan Ciftci - StowarzyszenieHasan Ciftci - targi

Dobrze jest gdy można łączyć pracę zawodową z aktywnością społeczną. Dzięki takim okazjom jak na przykład targi, udaje się nawiązać kolejne wspaniałe znajomości i przyjaźnie, które prowadzą do wzbogacenia naszego życia.

Więcej informacji o mojej aktywności społecznej znajduje się w zakładce AKTUALNOŚCI oraz na Facebooku. Zapraszam.

Copyright (c) www.hasanciftci.pl 2014. All rights reserved.
Designed by